• day-6-365-when-i-was-happy-to-hold-all-this-money-1_4
  • hole-1_4
  • splash-flickr-colors_4

Torby dla mam czyli odwiedzamy sklep dla młodych rodziców

 

torba damskaOkazuje się, że młodzi rodzice bardzo często stają przed trudnymi decyzjami dotyczącymi podstawowego ekwipunku ich małych pociech. Panie, które jeszcze do niedawna nosiły w swoich torebkach chusteczki, kosmetyki, książki, dokumenty i pieniądze, stanęły przed koniecznością ograniczania swoich potrzeb na rzecz potrzeb swoich dzieci. Jak się jednak okazuje, z pomocą przyszli niezawodni producenci, którzy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, postanowili działać i stworzyć torby, które mogłyby być maksymalnie funkcjonalne i poręczne i mieścić jednocześnie w swoich wnętrzach wszystko to, bez czego młodzi rodzice nie są w stanie się obejść.

W poszukiwaniu tego typu produktów można odwiedzać sklepy stacjonarne, które zajmują się sprzedażą produktów dla dzieci lub też zerkać od czasu do czasu w ekrany komputerów, ponieważ w zasobach Internetu bardzo często można trafić na dobry, oferujący torby sklep specjalizujący się w tego typu produktach. Ze względu na to, że trendy projektowe nie ominęły także najmłodszych, młodzi rodzice mają do wyboru produkty różnych marek, w różnych kolorach, formatach i kształtach. Panie, które cenią sobie modny wygląd, elegancję lub sportowy styl, bez trudu połączą praktyczność z miłą dla oka powierzchownością i zaopatrzą się w torby, które będą nie tylko funkcjonalne, ale i szalenie modne. Jak się bowiem okazuje, po tego typu produkty sięgają nawet największe gwiazdy kina i muzyki ? Angelina Jolie, Liv Tyler czy Brad Pitt. Torby marki Storksak należą do tych, które skutecznie łączą cechy ekskluzywnych torebek damskich z funkcją toreb dziecięcych dając w rezultacie modny i solidny wyrób, który bez trudu da się dopasować do każdej stylizacji. Mamy mogą być więc mamami modnymi i nie rezygnować na rzecz macierzyństwa ze swojego stylu, sposobu bycia czy dobrego wyglądu.

Czym jednak różnią się tego typu torebki od klasycznych modeli, od których aż roi się na naszych sklepowych półkach? Przede wszystkim przydają się one wszędzie tam, gdzie trzeba wychodzić z dziećmi na dłużej ? do lekarza, na dłuższe spacery, na ważne uroczystości czy spotkania z najbliższymi. Każdy rodzić doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest za każdym razem pakować do reklamówek odpowiednią ilość pieluch, butelek z pokarmem, kocyków czy chusteczek dla niemowląt, dlatego też odwiedzając oferujący tego typu torby sklep, można zaopatrzyć się w torebki na ramię z regulowanymi paskami, posiadające duże kieszenie zapinane na magnesy, zamki czy rzepy, schowki na długopisy, telefony oraz dodatkowe boczne przegródki, które są izolowane i doskonale sprawdzają się w przypadku butelek, których temperatura utrzymywana jest nawet do czterech godzin. Dodatkowo też większość modeli zaopatrywana jest współcześnie w miękkie podkładki do przewijania dziecka, dlatego też rodzice nie muszą już rezygnować z wielu akcesoriów na rzecz tych najpotrzebniejszych.

pojemne torebki na zakupyKażdy, kto ceni sobie przede wszystkim praktyczność i kompleksowe rozwiązania może sięgnąć po specjalne walizeczki, które z powodzeniem zastępują torby ? są pakowne i wygodne. Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością to, że walizka może stać się z łatwością fotelikiem dla dziecka, można go bowiem przypiąć do każdego krzesła, który przede wszystkim będzie bezpieczny, głównie dlatego, że posiada pasy nie tylko służące zamontowaniu go na krześle, ale i pasy do przypinania dziecka. Tego typu rozwiązania sprawdzają się doskonale nie tylko na spacerze i dłuższych wyjazdach, ale także w domu ? mogą być doskonałym siedziskiem dla malucha.

Jakie są więc plusy tego typu rozwiązań? Przede wszystkim torby dla rodziców są nowoczesne i pojemne, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko na co dzień, ale i od święta. Przyszłe mamy chętnie zabierają ją już do szpitala, traktując jednocześnie jako ważną część wyprawki dla noworodka. Odwiedzając sprzedający tego typu torby sklep, z pewnością do wyboru będzie co najmniej kilkadziesiąt modeli w różnych formatach i kolorach, większość z nich posiada jednak w miarę podobne funkcje takie, jak izolowana stacja przewijania z wbudowanym przewijakiem, kieszeń na mokre chusteczki i pieluchy oraz termiczne kieszenie na butelki, niewielkie otworki na dnie torby, dzięki czemu wszelkiego rodzaju okruszki od razu usuwane są na zewnątrz zapewniając utrzymywanie torebki w należytej czystości, przegródki na przedmioty niezbędne mamie ? klucze, dokumenty, kosmetyki, wyściółki antybakteryjne niszczące pleśń oraz możliwość przypinania toreb do wózków.