• day-6-365-when-i-was-happy-to-hold-all-this-money-1_4
  • hole-1_4
  • splash-flickr-colors_4

Doposażenie wynajętego auta

Wypożyczalnie samochodowe są niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla kierowców, którym własne auto z dnia na dzień uległo awarii. Niektóre uszkodzenia można oczywiście przewidzieć i szybko naprawić je w warsztacie. Czasami nie mamy jednak wpływu na zepsutą część, a nowy element musi zostać sprowadzony do mechanika. Nie przewidzimy także wypadków czy kolizji, dzięki którym zostajemy pozbawieni pojazdu na nieco dłużej. W takich przypadkach wypożyczalnia zaoferuje nam nowy, sprawny samochód za stosunkowo niską cenę. W efekcie eksploatacja auta zastępczego nie będzie dużo droższa niż użytkowanie własnego pojazdu. A już z pewnością okaże się bardziej opłacalna i bardziej wygodna niż podróżowanie komunikacją miejską czy taksówkami. Co ciekawe, auto wypożyczamy także wtedy, gdy wybieramy się na wakacje czy wyjazd biznesowy. W takich przypadkach możemy liczyć na dodatkowe doposażenie, które wpłynie na komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Foteliki dla dzieci

W ofertach wypożyczalni samochodowych znajdują się między innymi foteliki dla dzieci. Jeśli w okresie wakacyjnym (z różnych względów) nie podróżujemy samochodem, z reguły nie zabieramy do pociągu czy samolotu dziecięcego fotelika. Wypożyczając auto w miejscu docelowym, możemy wypożyczyć również fotelik, dzięki któremu najmłodszy podróżnik będzie mógł wygodnie i bezpiecznie przebywać w samochodzie. Taką opcję oferuje na przykład wypożyczalnia http://easymotionvan.pl/

Nawigacja

System nawigacyjny GPS przydaje się w każdym miejscu, dlatego wypożyczalnie są w stanie udostępnić także tę opcję na prośbę klientów. Niektóre samochody mają wbudowany system GPS, dlatego w takich przypadkach nie trzeba za niego dodatkowo płacić. 

Dodatkowy bagaż

Wybierając się samochodem na wakacje, zazwyczaj zabieramy ze sobą dość dużo rzeczy. Szczególnie wtedy, gdy podróżujemy z małymi dziećmi. Wypożyczalnie oferują klientom bagażniki dachowe czy specjalne uchwyty na rowery. Dzięki takim elementom możemy zabrać ze sobą więcej bagażu i jednocześnie nie składujemy kolejnych walizek we wnętrzu auta.